POI FORMAT - usługi geodezyjne

Referencje

POI FORMAT - Skanowanie laserowe 3D

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług geodezyjnych są referencje otrzymane od naszych Klientów. Wielu z nich współpracuje z nami od lat.

CADmost dr hab. inż. Marek Salamak

dr hab. inż. Marek Salamak

Współwłaściciel Cadmost Projekt, Profesor Politechniki Śląskiej

Format pokazuje, w którą stronę powinna podążać współczesna geodezja: szybkie i precyzyjne pomiary, które pozwalają na użycie ich w cyfrowym modelowaniu.
HyperView sp. z o.o. mgr inż. Wojciech Jeszka

mgr inż. Wojciech Jeszka

Wiceprezes Zarządu HyperView sp. z o.o.

Wysoka jakość rozwiązań 3D Format oraz duża efektywność wspólnych działań, są podstawą uzyskania korzystnego efektu współpracy naszych spółek.
Eurovia Polska S.A. dr inż. Wojciech Sorociak

dr inż. Wojciech Sorociak

Product Development Manager w Dziale Innowacji Eurovia Polska S.A.

Przy pierwszym wspólnym projekcie z Formatem zrozumiałem, że dla Nich nie jest najważniejsze samo wykonanie zadania, ale to czego mogą się nauczyć w trakcie jego robienia.
TMS Group Intl. mgr inż. Marek Stanek

mgr inż. Marek Stanek

Product Director w TMS Group Intl.

Współpracę z 3D FORMAT możemy polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie wykonanego zlecenia. Profesjonalny charakter świadczonych usług, otwartość na innowacje, słuchanie potrzeb klienta, wysoka kultura osobista gwarantuje powodzenie w realizowanych projektach.

mgr inż. Paweł Podsiadło

Dyrektor ds. eksploatacji i rekultywacji, specjalista Lean management

Do tej pory z firmą 3D Format współpracowałem przy kilku projektach i będą kontynuował współprace ponieważ cenię sobie ich profesjonalizm zbudowany na wieloletnim doświadczeniu. Przy każdym zleceniu mogłem liczyć na terminowość, zaangażowanie w projekt i kreatywność całego zespołu. Zdecydowanie polecam.
SkyX

dr inż. Mateusz Sikora

Wspólnik w SkyX

Format to niezbędny partner w procesie przeprowadzania cyfrowej transformacji w przedsiębiorstwach wydobywczych. Sprawne naloty fotogrametryczne, szybkie dostarczanie użytkowych modeli terenu, skaningu laserowego to twarde umiejętności, które bardzo sobie cenimy.